ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

2017-12-13 11:22:26

У питаннях доступу до публічної інформації Тячівська районна державна адміністрація керується такими нормативно-правовими актами:

1. Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

2. Закон України «Про інформацію»;

3. Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;

4. Указ Президента України від 5 травня 2011 року № 548 (зі змінами і доповненнями, внесеними Указом Президента України від 17 листопада 2014 року № 883) «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України»;

5. Розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 27 листопада 2017 року №632 «Про забезпечення доступу до публічної адміністрації»;

6. Розпорядження голови  Тячівської державної адміністрації від 29 листопада 2017 року № 471 «Про забезпечення доступу до публічної адміністрації»;

8. Розпорядження Керівника Державного управління справами від 18 вересня 2017 року № 222 «Про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію»;

Розпорядженням голови  Тячівської державної адміністрації від 29 листопада 2017 року № 471 «Про забезпечення доступу до публічної адміністрації» Сектор контролю апарату Тячівської райдержадміністрації визначений спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Тячівської районної державної адміністрації, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

Одним із шляхів забезпечення доступу до публічної інформації є надання інформації за запитами.

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для забезпечення доступу до публічної інформації можна звернутися:
  • телефоном: 0(3134) 3-38-87;
  • факсом: 3-30-91, 3-30-27;

• письмово: за адресою 90500, м.Тячів, вул.Незалежності,30, Тячівська районна державна адміністрація (на конверті вказати «Публічна інформація»)
 або заповнити форму для подання письмового інформаційного запиту:
  • електронною поштою:tyachivrda@carpathia.gov.ua ;
  • особисто за адресою:м.Тячів, вул. Незалежності 30;

Графік роботи Тячівської районної державної адміністрації:
понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12:00 до 13:00.