Розвиток агротуризму на базі ферми «Благородна Коза»

2018-08-21 09:59:14

Мета пропозиції: розвиток сільського (зеленого) туризму шляхом відвідування робочих ферм або будь-якої сільськогосподарської садиби з метою насолоди, освіти, або активної участі в діяльності фермерського господарства.
Майнові права на землю: ФГ «Благородна коза» загальною площею 2,0 га (землі сільськогосподарського призначення).
Організаційна правова форма: фермерське господарство.
Статутний фонд: на даний час складає 10 тис.грн.
Основна продукція: 38 голів великої рогатої худоби, в тому числі 5 голів корів та 900 голів овець та кіз, 2 рибника.
Місцеві фактори: на території району розташовані великі полонинські масиви для випасу отар овець у літній період, в тому числі для організації туристичних маршрутів. Організація маршрутів до центру Європи (Ділове), до поляни нарцисів (Хустський район), до солених озер смт. Солотвино, вилов риби на території господарства, процес виробництва (в польових умовах або в молочному цеху) сиру та вурди, дегустація екологічно – чистої продукції, свіже повітря, місцеві традиції, масові святкування та інше.
Термін реалізації проекту: проект може бути реалізований протягом 1 року.
Термін окупності проекту: 1 рік, зважаючи на чисельність відвідувань туристів.
Кроки для реалізації проекту: спільно з інвесторами: 1) складання протоколу намірів про співпрацю; 2) розробка інвестиційного проекту; 3) підписання договору; 4) будівництво сільськогосподарської садиби для відпочинку туристів.

Aim of project proposal: the development of rural (green) tourism by visiting working farms or any farmhouse were each guest is welcome to participate in farm events and activities, enjoy natural beauty, enjoy some authentic local food, find areas to relax in peace and quiet.

Land ownership: «Blaghorodna Koza» farm has in property 2 hectares of land.

Organizational legal form: farm.

Fund capital: at present, it is 10 thousand UAH.

Farm products: 38 heads of cattle, including 5 heads of cows and 900 heads of sheep and goats, 2 fish farms.

Positive local factors: in the district there are large mountain valleys that are suitable for grazing sheep in summer and also for the organization of tourist routes, such as routes to the center of Europe (Business), to the Narchys valley (Khust district), to salt lakes in the village of Solotvyno. It is possible to organize fish catch, take part in the process of making cheese and vurda, tast domestic products, fresh air, visit etno festivals.

Project realization terms: the project can be implemented within 1 year.

Project payback period: 1 year.

Project objectives: together with the investors: 1) drafting a protocol of cooperation intentions; 2) development of an investment project; 3) signing of an agreement; 4) construction of a tourist agro-farm.