Гру 28

Результат проведеної перевірки, щодо Цубери Алли Василівни

Інформація про результати проведення перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, наказу начальника управління від 29.05.2015 року № 19 «Про проведення перевірки передбаченої ЗУ «Про очищення влади»  Дубівським управлінням соціального захисту населення  Тячівської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” щодо Цубери Алли Василівни, яка  працює головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності Дубівського управління соціального захисту населення Тячівської районної державної адміністрації.

За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Цубери Алли Василівни не застосовуються заборони визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади ”

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)