Кві 27

Троє депутатів Закарпатської облради з Тячівщини отримали відзнаки ОДА „За заслуги перед Закарпаттям”

нагородиНещодавно губернатор краю Геннадія Москаля вручив відзнаки ОДА „За заслуги перед Закарпаттям” депутатам Закарпатської облради. Серед них голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга та приватний підприємець Василь Федурцьо.

ПРОЧИТАТИ
Кві 27

У Тячеві вшанували ліквідаторів Чорнобильської АЕС

DSC 0462   Вчора, 26 квітня в Україні відзначили 31 річницю Чорнобильської катастрофи.  Відтак, сьогодні в галереї  ім. Шімона Голлоші відбулася літературно-музична композиція «Чорнобильський дзвін» та вшанування пам’яті загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

ПРОЧИТАТИ
Кві 26

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, дорогі друзі, земляки!


564334909026 квітня ми усі з болем у серці та шаною до вашого подвигу згадуємо одну з найжахливіших трагедій ХХ століття – аварію на Чорнобильській АЕС.

ПРОЧИТАТИ
Кві 25

Лікарні Тячівщини поповнились гуманітарною допомогою з Німеччини

ASyw5dfMV1Q    Нещодавно, завдяки наполегливій праці  - голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, радник з питань АТО Віталій Богдан та начальник відділу охорони здоров`я Тячівської РДА Іван Фабрицій перенаправили необхідну  гуманітарну допомогу   в лікарні району.

ПРОЧИТАТИ
Кві 25

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

   DSC 0391   Сьогодні, 25 квітня, відбувся конкурс на заміщення  вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста-юриста відділу з питань опіки, піклування,усиновлення та сімейних форм виховання дітей, служби у справах дітей Тячівської районної державної адміністрації.
ПРОЧИТАТИ

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)