Бер 09

В Тячівській РДА здійснюється прийом документів для формування нової Громадської ради при Тячівській РДА

Як ми уже повідомляли, головою Тячівської райдержадміністрації Василем Дем'янчуком  від 20.02.2017 р прийнято розпорядження № Громадська-рада54 про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  з утворення нової Громадської ради при Тячівській районній державній адміністрації.

Нагадаємо, Громадська рада при Тячівській райдержадміністрації, як тимчасово консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Ініціативна група розпочинає прийом документів від інститутів громадянського суспільства в приміщенні Тячівської РДА за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, каб. 319,  з 10.00 до 16.00 години (крім вихідних та святкових днів).

Також наголошуємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 996  від 03.11.2010 року та внесенням змін від 08.04.2015 №234 п.8. Типового положення,  ініціативна група утворюється Тячівською державною адміністрацією.

Тому повідомлення, оприлюднене на сайті "Тячів ком" від 06.03.2017 р "Розпочався прийом документів на участь у черговому формуванні Громадської ради при Тячівській РДА" та створена ініціативна група діючою Громадською радою не відповідає чинному законодавству.

Звертаємось до представників громадськості подавати документи в Тячівську державну адміністрацію. Також повідомляємо, що перше засідання ініціативної групи, створеної розпорядженням голови РДА,  відбудеться 16 березня 2017 року о 10.00  за к.ч. в малому залі Тячівської райдержадміністрації.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)