Кві 14

З Великоднем, дорогі земляки!

V. Demjan4ykШановні мешканці Тячівщини, прийміть мої найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння.

Це величне свято спонукає кожного із нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Хай Господь Бог не обходить Вас своєю милістю, обдарує всепрощенням й надалі супроводжує Вас і Вашу родину, дає силу, енергію, допомагає повсякчас.

Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє Вашу душу та принесе чудовий настрій, душевний спокій, щирість та гармонію у Ваші оселі! Бажаю Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує Вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Божого благословення Вам у всіх Ваших справах і помислах! Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес!

З повагою та найщирішими побажаннями

голова Тячівської районної державної адміністрації

В.Дем'янчук