Кві 21

Волонтер Віталій Богдан: На Сході завжди чекають на нашу допомогу

viber image.jpeg 000Напередодні величного свята Пасхи з Тячівщини на Схід було відправлено черговий гуманітарний вантаж для наших бійців та мирного населення.  Допомога складалась здебільшого з великодніх  подарунків, солодощів, домашньої консервації, а також технічних засобів та пиломатеріалів.

 Організатором поїздки виступила Тячівська райдержадміністрація, яка постійно підтримує українських військових та жителів сходу. Здійснив благодійну місію волонтер і радник голови РДА з питань АТО Віталій Богдан та водій Валерій Пітух з сином Валерієм з Грушова.

Це вже 20 за рахунком поїздка волонтера Віталія і одна з найприємніших, хоч і небезпечних. Адже привезли не лише необхідну допомогу,  а й щирі привітання з Великоднем людям сходу від мешканців Тячівщини. .

По дорозі в зону АТО волонтери заїхали на полігон у місті Рівне, де на військових навчаннях на даний час перебувають бійці закарпатської 128 -ї бригади. І такий  візит став дуже потрібним. Бо на даний час наші земляки ще не отримали повного забезпечення і дуже потребували навіть продуктів харчування. Тож щиро подякували за допомогу та пасочки, великодні кошики, солодощі та інші подарунки, які стали для них приємним сюрпризом.

Незабаром бійці 128-ї  бригади здійснять передислокацію в зону АТО, тож волонтери  також привезли для них  пиломатеріали та різні технічні засоби, які вкрай необхідні для облаштування на бойових позиціях.

На сході волонтери насамперед зустрілись із нашими земляками, які зараз знаходяться на  передовій. Зокрема на пропускному пункті  "Золоте" Луганської області у 24-ій Львівській бригаді несе службу працівник  Тячівського райвійськкомату, майор Юрій Клюшник.   А також контрактник  Анжела Чонка з Бедевлі, яка до речі приїхала разом з ними у коротку відпустку додому.

Також навідались до військових із Мукачівщини, зокрема В'ячеслава Балоги, тітка якого проживає у Белевлі  та інших бійців. Вони дуже щиро дякували за пасхальні подарунки з Тячівщини. В той же час зауважили, що ще жодного разу не отримували волонтерської підтримки від своїх земляків із Мукачівщини.

На другий день гуманітарний вантаж попрямував в Донецькому напрямку, зокрема у місто Красногорівку, з військово-цивільної адміністрацією якого Тячівська райдержадміністрація налагодила дружню співпрацю. Очільники зі сходу приїжджали в Тячів, де мали зустрічі з головою РДА Василем Дем'янчуком, який у свою чергу їздив до них з благодійною місією. Вже двічі їм було направлено гуманітарні вантажі. Цього разу волонтери привезли пасхальні подаруночки, які передали в дитячий садочок, матеріальні засоби та пиломатеріали для відбудови соціальних об'єктів та дворогосподарств тощо.  

Як зазначив Віталій Богдан, дуже приємним  є те, що у місті майже 90 відсотків населення розмовляють на українській мові і підтримують  державницькі позиції.

Опісля волонтери були на передовій, у так званій "нульовій зоні", де бойові  позиції захищають  солдати з Чернівецької бригади.  Вразили дуже великі воронки,  залишені буквально два дні тому після сепаратистських бомбардувань. А також надзвичайно складні умови, в яких перебувають наші військові. Тож привезена їм допомога була вкрай необхідною. Велику вдячність висловлювали і місцеві мешканці, яким волонтери роздавали великодні пакунки. Всюди благодійників  зустрічали дуже привітно,  дякували за підтримку і передавали вітання.

Віталій Богдан каже, що словами не можна передати радості від таких зустрічей.  І тому такі візити  потрібно здійснювати й надалі.

- Раджу всім, хто на даний момент говорить, що більше не потрібно допомагати,  нехай сам поїде і  побачить, яка ситуація на сході,  - наголошує волонтер. 

Однак важливою є не лише матеріальна допомога. Потрібно укріплювати дружні відносити між регіонами країни, показувати реальними справами, що Схід і Захід разом.     

Саме тому керівництво Тячівщини і надалі проводитиме такі благодійні акції, адже на сході завжди чекають на нашу допомогу.

Любов Немеш 

viber image

viber image.jpeg 13

 viber image.jpeg 14

viber image.jpeg 15

viber image.jpeg 20

viber image.jpeg 21

viber image.jpeg 22

viber image.jpeg 23

viber image.jpeg 25

viber image.jpeg 29

viber image.jpeg 30

viber image.jpeg 31

viber image.jpeg 32

viber image.jpeg 34

viber image.jpeg 35 2

viber image.jpeg 36

viber image.jpeg 37

viber image.jpeg 39

viber image.jpeg 40

viber image.jpeg 1911

viber image.jpeg 12

 

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)