Тра 12

Голова Тячівської РДА здійснив робочу поїздку в Глибокий Потік

DSC 0367      Сьогодні, 12 травня, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук  здійснив робочу поїздку в Глибокий  Потік, разом з сільским головою  Василем Бугою та депутатом районної ради Дмитром Бугою оглянувши бюджетні установи населеного пункту. Метою поїздки є ознайомлення та дієвий вплив на вирішення актуальних питань соціального та економічного розвитку та їх оперативне розв’язання.

Насамперед, навідав очільник району Глибокопотіцьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів з румунською мовою навчання подарувавши шкільні парти, шафи та столи для їдальні. Ознайомився з умовами,  в яких навчаються учні, з роботою закладу, обговорено поточні питання та плани забезпечення належного функціонування шкільної установи.

-        Приємно бачити такі позитивні зрушення.Беззаперечно можна сказати, що в цій школі є свій господар. Тут є все те, що потрібно дітям, звичайно, планується ще безліч оновлень – встановлення головного входу, спортивного залу тощо, і сподіваємось що цього року нам це вдасться зробити! Спільними зусиллями влади з мешканцями Тячівщини,з використанням знань і досвіду  залучених до роботи, ми маємо робити наш край таким, щоб ним пишався кожен його мешканець і було комфортно жити!підкреслив Василь Дем’янчук, голова Тячівської райдержадміністрації.

Також очільник району навідав Глибокопотіцьку  амбулаторію загальної практики-сімейної медицини оглянувши будівлю, кабінети, поспілкувався з завідувачем амбулаторії обговоривши питання потреб лікувального закладу. Сьогодні в амбулаторії  невистачає кадрів, проте створюються усі умови для того, щоб якісно надавати медичні послуги населенню. Функціонують кабінет прийому пацієнтів, процедурний кабінет, оглядовий та стоматологічний кабінети та ін.

-        Щороку ми робимо усе можливе, аби підвищити якість надання медичних послуг та наблизити медицину до людей, зробити її доступною для кожного жителя нашого району. Будемо намагатись покращити стан амбулаторії, кадрів та розв’язати усі проблемні питання.  -  зауважив Василь Дем’янчук.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

DSC 0359jjj

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)