Тра 12

В Лопухові відбулися громадські слухання

viber image   Вчора, 11 травня, в Лопухові відбулися громадські слухання щодо затвердження детального плану території (ДПТ) туристично-рекреаційного комплексу "Свидовець" за межами населеного пункту за участі голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем'янчука, депутата Тячівської районної ради Івана Фабриція, голови селищної ради Івана Фабриція, головного архітектора району Оксани Маркової з громадськістю, активістами та жителями.
  На розгляд громадськості директором проектної організації було представлено детальний план туристичного комплексу основна частина, якого буде займати територію Рахівського району та частково зрозміщується на території Тячівського району зокрема території Лопухівської сільської ради в районі г. Гропа. Проект сприятиме розвитку інфраструктури с. Лопухово, що позитивно було сприйнято громадськістю та майже одноголосно було проголосовано за його затвердження. Пропозиції громадськості приймаються до 29 травня 2017 року до Лопухівської сільської ради.

viber image4

viber image5

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)