Тра 18

Обрано нове керівництво Громадської ради при Тячівській РДА

DSC 0525 Cьогодні, 18 травня, в райдержадміністрації, за участю голови Василя Дем’янчука, першого заступника голови Михайла Полажинця відбулось засідання громадської ради, на якому відбулося новообрання голови громадської ради, заступника та секретаря.

В свою чергу, до присутніх звернувся і голова Тячівської райдержамдіністрації:

-                   Дякую усім, хто проявив громадянську позицію, сподіваюся спільними силами ми налагодимо співпрацю з громадськими органами, створимо такий місток, який зможе тісно поєднами співпрацю влади із громадянським суспільством. І чим міцнішим він буде, тим нам буде легше жити і долати ті перепони, які життя ставить перед нами. Гадаю, кожен вартий того, щоб очолити громадську раду. Тому бажаю в свою чергу усім успіху та плідної  праці! – зазначив Василь Дем’янчук.

Пристуніх - 31 член громадської ради, 3 відсутніх. Василем Барановським було запропоновано залишити робочі органи у такому ж складі, як і на установчих зборах. На порядку денному першочергово постало питання щодо виборів голови громадської ради та про вибори заступників. Серед запропонованих кандидатів висунуто на посаду Віталія Богдана та Івана Фіцая. Поставивши на голосування майже одноголосно  головою Громадської ради при Тячівській РДА обрали Івана Фіцая, заступником став – Віталій Богдан, секретарем – Наталія Сасин.

Прес-служба Тячівської районної державної адміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)