Тра 18

Під стінами Тячівської РДА відбувся масовий молебень (ФОТО)

00099Сьогодні, 18 травня, о 10:00 відбувся молебель біля будівлі Тячівської райдержадміністрації проти прийняття антицерковних законопроектів Верховної Ради України.
    Кілька десятків вірян Української православної церкви  зранку, 18 травня, прийшли під стіни Тячівської районної державної адміністрації. Віряни протестують проти ухвалення законопроекту 4511 «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в країні, яка визнана Верховною Радою державою-агресором».  Мітинг охороняла поліція.
   Нагадаємо, автори законопроекту, який голосуватимуть сьогодні у Верховній Раді, пропонують поміняти саме визначення релігійної громади. Якщо зараз це – «організація віруючих громадян одного й того ж культу, віросповідання (...), які добровільно об'єдналися з метою спільного задоволення релігійних потреб», то в законопроекті наголошено, що належність людини до такої громади повинна підтверджуватися «її участю в релігійному житті конкретної громади»

Прес-служба Тячівської РДА

9977епир

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)