Тра 19

У Тячеві відбувся круглий стіл з поважною делегацією Краловеградеського краю

DSC 0489    Вчора, 18 травня, відбувся круглий стіл з делегатами чеського містечка Градець-Кралове (чеськ. Hradec Kralove), керівництва району та громадськості.

На зустрічі були присутні й представники керівництва району    –  голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, заступник голови Віктор Погар, начальник відділу охорони здоров’я Іван Фабрицій, начальник фінансового управління РДА В'ячеслав Стойка, голова Тячівської районної ради Василь Каганець, заступник – Василь Кушілко, міський голова Іван Ковач,  головний лікар Тячівської районної лікарні Федір Яринич,  та представники структурних підрозділів та керівництв.

Серед делегатів присутніми стали - перший секретар губернатора Тереза Никлічкова, спеціаліст відділу канцелярії губернатора з міжнародних питань Івана Томкова, спеціаліст відділу регіонального розвитку Роман Кліма, голова Регіонального українського товариства Східної Чехії, перекладач Наталія Доценко.

Метою зустрічі  є  «обмін досвідом» та здобутками у своїй діяльності, налагодження подальших зв'язків для організації та виконання спільних проектів, делегація ознайомилася з визначними місцями Тячівщини та презентацією заочно ознайомила присутніх зі своїм краєм.

-        «Нам дуже приємно і ми щиро вдячні, що делегація з Краловеграду знайшли час ознайомитися з нашим краєм, який і по сьогодні зберігає історичний відтінок Чехословацької республіки, адже нас об`єднує спільне минуле. – поділився Василь Дем’янчук.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)