Лют 24

Відбулася нарада з керівниками промислових підприємств основного кола та лісомисливських господарств району

DSC 0597Минулого тижня в Тячівській РДА відбулася нарада з керівниками промислових підприємств основного кола та лісомисливських господарств району, яку провів перший заступник голови державної адміністрації Михайло Полажинець.

Участь також взяли: керівник апарату державної адміністрації Б.Ю. Макусій; начальник управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації Т.І. Миколайчук;  заступник начальника Центру зайнятості Б.Б.  Кейкеші; заступник начальника ДПІ у Тячівському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області І.А.

 

Орос; інспектор з праці Управління Держпраці у Закарпатській області В.Ф. Юртин; головний інженер ДП «Тячівське ЛГ» В.І. Ферима; директор ДП «Брустурянське ЛМГ» М.М. Бігун; юридичний консультант ДП «Брустурянське ЛМГ» М.Ф. Немеш.

А також керівники та представники підприємств, які входять в основне коло: Фабрицій В.В. – ТОВ «Бирть», Деяк І.М. - ДП «Ламелла», Котляр М.М. – ПП «Валентина», Азарій Є.М. ПАТ Закарпатський завод «Електроавтоматика», Бенчак В.В. – ТзОВ «Майр-Хольцварен Тересва», Токар Ю.І – ПАТ «Новоселецький кар’єр», Кустрьо В.М. – СП «Тернотекст ЛТД» та ін.  

            З першого питання порядку  денного про підсумки діяльності промислових підприємств району за 2016 рік інформувала начальник відділу аналізу та прогнозу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації С.В. Томащук .

Щодо обсягів  реалізованої промислової продукції, то за січень – грудень 2016 року  у відпускних цінах він склав 293 107,2 тис. грн.  Темп росту становить  134,0 відсотка.

Підприємствами добувної та переробної промисловості за минулий рік реалізовано продукції на суму 269 064,2 тис. грн., а це  143,1  відсотки відповідно до  минулого року.

Питома вага галузі в загальному обсязі реалізованої продукції по району: лісопереробна галузь – 83,1%, легка – 9,4%, машинобудівна – 3,5%, харчова 2,6%, водопостачання – 0,7%, нерудпром – 0,6%, хімічна – 0,16%.

Актуальним питанням на сьогодні для промислових підприємств є обмежена кількість лісосировини, що призвело до скорочення чисельності працівників на окремих підприємствах лісопереробної галузі. Це стало відчутнім  в грудні 2016 року та  в січні цього року.  

У свою чергу всім роботодавцям було наголошено на легалізації робочої сили, адже згідно нововведень у чинному законодавстві за порушення накладаються великі штрафи.

Відтак роз’яснення щодо дотриманням законодавства в частині легалізації зайнятості та офіційного працевлаштування найманих працівників надав  інспектор з праці Управління Держпраці у Закарпатській області В.Ф. Юртин. Він зокрема наголосив, що  юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі: фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення».

Крім того, частиною 3 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність посадових осіб, які фактично допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту). Так, санкція  вказаної правової норми передбачає накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тому для запобігання негативних наслідків потрібно слід неухильно дотримуватися вимог  законодавства України про працю. Також інспектор наголосив щодо порядку проведення перевірок. які передбачені чинним законодавством та співпрацю всіх контролюючих органів з метою легалізації праці на території району.

Що стосується оподаткування, то як наголосив заступник начальника ДПІ у Тячівському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області І.А Орос, на сьогодні основні зміни стосуються переходу на електронні носії, перевагу чого вже позитивно оцінили суб'єкти господарювання різних форм власності.

І на сьогодні основне призначення системи оподаткування полягає не в тому щоб в тому, щоб проводити перевірки, а щоб  максимально сприяти розвитку підприємництва, й тим самим досягти максимально можливого росту дохідної частини бюджету.

Відтак присутні у залі представники підприємств поділились своїми успіхами та проблемами в роботі.   

Зокрема В.В. Фабрицій - ТОВ «Бирть», зауважив що на підприємстві працює 22 робітники з середньою заробітною платою 4572,7 грн, річний обсяг склав 10,3 млн.грн. Значною проблемою підприємства є недостатня кількість сировини, яку закупляють через аукціон у ДП «Брустурянське ЛМГ».

Представник дочірнього підприємства «Ламелла» М.Д. Деяк зазначив, що підприємство спеціалізується на  виготовлені меблевої продукції із зрощеного щита. 99 % якої експортується в країни Західної та Східної Європи. Обсяги  підприємства зросли за 2016 рік на 60 відсотків порівнянні з показником минулого року та становлять 139 601,5 тис.грн.

На підприємстві  працює 268 осіб з середньомісячною заробітною платою (грудень)– 6782,0 грн.  Протягом 2016 року на підприємстві створено 35 додаткових робочих місць. Виготовляють понад 360 видів продукції. Беруть участь у різних міжнародних виставках.

Систематично оновлюється обладнання та збільшується випуск продукції, у ІІІ кварталі 2017 році планують відкрити ще один цех, закупити нову лінію.

            Однією з основних проблем ДП «Ламелла» є відсутність документів про підтвердження легальності пиломатеріалів у підприємців – переробників деревини, що унеможливлює процес проходження сертифікації за схемою FSC готової продукції підприємства. Сертифікація продукції нині – дороговартісна процедура. Тож вирішувати цю проблему треба на рівні держави.

Заступник директора ВАТ «Електроавтоматика» та головний економіст  Є.М. Азарій зауважив, що на підприємстві працює  91 особа, які вчасно отримують заробітну плату.

Основна проблема підприємства - це закупка матеріалів для виробництва. Адже в основному сировину виготовляють на території Російської Федерації, а з цією країною торги закриті. Аналогічний матеріал можна придбати  значно дорожче, й від українських фірм. Однак використання дорогої сировини відобразиться на  собівартості продукції.

Директор ТОВ СП «Тернотекст ЛТД» В.М.Кустрьо зауважив що на підприємстві працює 146 працівників з середньомісячною заробітною платою більше 7646,0 тис. грн. Підприємство спеціалізується з пошиву чоловічих сорочок для відомої італійської компанії «Belmonte» ( виробнича потужність 1000 сорочок за день ). Обсяг реалізованої продукції за 2016 рік склав  біля 20,0 млн.грн.

            Не вистачає спеціалістів на підприємстві тому організовано довіз працівників з ближніх населених пунктів. Також проблемним питанням ТОВ СП «Тернотекст ЛТД» є значне  підвищення вартості енергоносіїв. 

            Директор ПАТ «Новоселицький кар’єр» Ю.І.Токар проінформував, що на підприємстві працює 11 осіб. За 2016 рік видобуто 700,0 тонн сировини. Однак через застаріле обладнання, слабка мережа ринку збуту. Для того щоб  експортувати товар, необхідно виготовляти якісну, конкурентоспроможну продукцію, що неможливо на застарілій техніці.

Керівник ТзОВ «Майр-Хольцварен Тересва» В.В.Бенчак розповів,  що на підприємстві працює 43 особи з середньою заробітною платою 4400,0 грн., річний обсяг склав 18,1 млн. грн. Та на сьогодні через зростання вартості сировини може постати питання імпортування  із-за кордону. Що в свою чергу призведе до погіршення інвестиційного клімату у вітчизняній економіці, наголосив В.В.Бенчак.  

Також начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тячівського районного центру зайнятості Кійкеші Б.Б. –, ознайомив присутніх із переліком послуг, яких надає служба зайнятості роботодавцям.

При цьому більш детально зупинився на таких послугах:

- підбір персоналу на замовлення роботодавця, в тому числі з попередньою професійною підготовкою,

- інформування роботодавців у відповідності з профілем підприємства про професійно – кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні,

- надання компенсацій роботодавцям витрат у розмірі ЄСВ на загально-обов’язково державне соціальне страхування за працевлаштованих за направленням центру зайнятості осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця, сприяння в організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

У підсумку наради перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полажинець закликав присутніх до співпраці з метою розвитку та вирішення нагальних питань роботи промислових підприємств та лісомисливських господарств району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації DSC 0601DSC 0604DSC 0609

DSC 0600

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)