Лют 03

Причиною загибелі двох мешканців Тячівщини стало куріння в нетверезому стані в ліжку

20170131 111755Про небезпеку куріння в ліжку, особливо в нетверезому стані, писано-переписано, але щоразу маємо нові жертви. За січень місяць 2017 року на території Тячівського району виникли три події які пов`язані із загибеллю людей, дві з них ймовірно виникли через необережність громадян під час паління у нетверезому стані.

Так, 26 січня виникла пожежа в смт. Солотвино внаслідок якої загинув 58-річний громадянин Й., господар помешкання, пожежу погасили а життя людини врятувати не вдалося, вогнем знищено домашнє майно, пошкоджено житлову кімнату. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем під час паління в ліжку.

Від цієї причини 31 січня 2017 року в с. Тячівські Лази, сталася трагедія загинув власник будівлі в якій сталася пожежа, громадянин А. 1968 року народження. За словами сусідів, чоловік мешкав самотньо, полюбляв хильнути зайвого та й закуритись. Селянам неодноразово вже доводилось рятувати його від загибелі у вогні. Цього разу, на жаль, поруч нікого не було.

Рятувальники закликають закарпатців бути обережними під час паління, або взагалі відмовитися від згубної звички.

А тому не зайве нагадати: будьте обережні з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Елементарне дотримання правил пожежної безпеки може врятувати ваше майно і найцінніше життя. В разі виникнення пожежі негайно телефонуйте в пожежну охорону за номером ” 101” або “ 3-25-36”!!!

Інспектор ДПРЧ-8 У ДСНС України

у Закарпатській області

лейтенант служби цивільного захисту                                       Р.П. Усенко

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)