Лют 24

Причиною загибелі двох мешканців Тячівщини стало коротке замикання електромережі

1463985172 big foto 00911122 січня в с.Терново виникла пожежа на яку поспішили вогнеборці державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Нересниця.

Гасіння пожежі в гірській місцевості затруднювалося відсутністю під’їзних шляхів до місця події. По прибуттю було встановлено, що горить дерев’яний житловий будинок по всій площі, покрівля якого вже обвалилась..

Під час ліквідації пожежі, рятувальниками було виявлено тіло 71-річного власника будинку  та його 63-річну співмешканку.

Щоб попередити лихо, необхідно пам'ятати, що велика кількість різноманітних електропобутових приладів у приміщеннях підвищують ризик виникнення пожежі. Найменше порушення правил безпеки може призвести до найгірших наслідків. При цьому досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяє їм належної уваги та просто не знає їх. Про це свідчить також те, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

Елементарне дотримання правил пожежної безпеки може врятувати ваше майно і найцінніше життя. В разі виникнення пожежі негайно телефонуйте в пожежну охорону за номером ” 101” або “ 3-25-36”!!!

Інспектор ДПРЧ-8 У ДСНС України

у Закарпатській області

лейтенант служби цивільного захисту                                       Р.П. Усенко

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)