Кві 11

У Тячеві відкрили великодню виставку «Писанка-мальованка»

БезымянныйСьогодні у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відкрили районну виставку великодніх атрибутів – писанок, мальованок, шкрябанок та вишиваних рушників «Писанка-мальованка». Експозиція вже стала традиційною і вшосте проводиться у Тячеві напередодні найбільшого християнського свята.

 

У відкритті виставки взяли участь начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак, заступник голови Тячівської райради Василь Кушілка, перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, які привітали присутніх з прийдешнім Великоднем.

Після цього гості оглянули експонати виставки, які милують очі та вражають різноманіттям. Адже писанкарство – це не тільки данина предковічним традиціям, а й вид декоративно-ужиткового мистецтва, який стараннями місцевих народних умілиць постійно розвивається, набуває нових форм.

На виставці «Писанка-мальованка» представлені писанки з різних куточків Тячівщини, оздоблені майстринями з використанням різноманітних технік – як традиційних, так і сучасних – квілінгу, декорування бісером, шовковими стрічками, а також вишивані рушники, малюнки юних художників на пасхальну тематику та інша святкова атрибутика.

Також тут можна оглянути рукотворні мальованки митців, які були представлені на обласній виставці-конкурсі «Світ писанки» у Закарпатському обласному музеї архітектури та побуту – Світлани Криванич з Чумальова, Юрія Вейгеша з Буштина, Наталії Максимишинець з Колодного, Надії Черевко з Дубового та Світлани Дьордяй з Вільхівців.

Триватиме виставка упродовж двох тижнів
Безымянный4Безымянный2Безымянный3
Безымянный1

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)