У Солотвині відбулася кущова нарада голів місцевих рад

Зокрема, як зазначили під час обговорення голови сільрад, проблемними залишаються перерахунки коштів через казначейство, що стримує виконання багатьох завдань соціально-економічного розвитку населених пунктів. А це і ремонти доріг комунального значення, і відкриття додаткових груп у садочках,  і будівництво дитячих площадок та вуличного освітлення тощо.

31072013794Для прикладу,  в селі Терново та Грушово вже найближчим часом планується відкрити додаткові групи, а Нижній Апші – розпочати будівництво дитячого садочку. Що ж стосується Солотвина, то існує потреба створення нових місць в ДНЗ. Окрім цього потребує  ремонту місцевий водогін, у занедбаному стані знаходяться лінії електропередач тощо. Втім для мешканців цього населеного пункту є й хороша новина на перспективу. Розроблено проектно-кошторисну  документацію на реконструкцію парку відпочинку, де окрім дитячої площадки планується будівництво фонтану та інших розважальних об’єктів. Потребує негайного вирішення питання перенесення  музею солі, до речі, який у цей день відвідали учасники наради і були у захваті від побаченого. Як один із варіантів – розмістити експонати у селищному Будинку культури або ж у старовинній дерев’яній оселі.

Підсумовуючи роботу наради заступник голови державної адміністрації Василь Буга закликав представників місцевого самоврядування до співпраці у вирішенні важливих питань життєдіяльності району.

-   Ми готові допомагати всім, хто прагне щось зробити у своєму населеному пункті. Головне, щоб була ініціатива з вашого боку, а від районної влади отримаєте сприяння, - запевнив присутніх Василь Васильович.

Відтак  визначено подальший план заходів з розвитку населених пунктів Солотвинського куща.

Любов Немеш

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)