Соціальний захист населення – пріоритет держави

31Протягом  останніх років значно підвищився рівень державних соціальних гарантій населенню. Розміри державних соціальних гарантій, які затверджуються  одночасно з прийняттям Закону  про державний бюджет України на відповідний рік, щороку збільшуються. Відповідно збільшуються видатки бюджету на виплату соціальних допомог.

За словами начальника Тячівського управління соціального захисту населення Олександра Югаса, за півріччя різними видами державних соціальних допомог скористалось 13398  сімей, загальна сума нарахувань становить   93746,53 тис. грн.  Серед них: допомога у зв’язку з вагітністю та пологами, одноразова допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до 3-ри річного віку, допомога на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, допомога на дітей одиноким матерям, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам тощо.

В умовах підвищення цін і тарифів на житлово–комунальні послуги актуальності  набуло питання призначення житлових субсидій. Кількість  одержувачів субсидій, завдяки спрощеному порядку їх призначення та зменшенню обов’язкової частки платежу, постійно збільшується.

Надаються пільги ветеранам війни, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, дітям війни, пільговикам за професійною ознакою, багатодітним сім’ям та іншим категоріям пільговиків, забезпечення їх  санаторно-курортним лікуванням, оздоровленням. За пів року надано пільги на загальну суму 3318334.46 грн., оздоровлено 9 ветеранів Великої Вітчизняної війни, 3 учасників бойових дій та 4 інвалідів загального захворювання. Видано 23 направлення у відділення медичної реабілітації обласного центру при Виноградівському геріатричному  пансіонаті.

Належна увага приділяється забезпеченню людей з особливими потребами засобами реабілітації та ортопедичним взуттям. З початку року видано 34 пари ортопедичного взуття, 21 протезів молочної залози, 20 систем протезів нижніх кінцівок, 3 системи протезів верхніх кінцівок, 3 системи протезів нижніх кінцівок.

Щорічна одноразова допомога до Дня Перемоги виплачена 772 ветеранам війни на загальну суму 671925,00 грн.

З початку року в районі створено 1119 робочих місць або виконане річне контрольне завдання на 108,6 %.

Згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації на сьогодні виплачено матеріальних допомог малозабезпеченій категорії громадян 449 особам на загальну суму 195900 грн.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)