На Тячівщині пролунав перший дзвінок

DSC 0017

Сьогодні у навчальних закладах району пройшли  урочистості з нагоди свята – День знань.  Чи не вперше за часи Незалежності початок нового навчального року знаменувало  чимало приємних  і зокрема масштабних подій.  Так на території  Грушівської ЗОШ І- ІІІ ст. відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям.  В Глибокотіцькій  ЗОШ І-ІІІ ст.  вручено сертифікат та ключі від шкільного автобуса та на закладено капсулу під будівництво нового дитячого садочку на території . Участь в урочистостях взяли голова Тячівської районної державної адміністрації Іван Бринзяник , заступник  голови Василь Буга, начальник управління освіти, молоді та спорту Михайло Довжанин. Детальніше про проведені заходи у наступних публікаціях кореспондентів нашого сайту.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

DSC 0189DSC 0362
DSC 0445DSC 0473

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)