Чер 23

Тячівська районна лікарня №1 отримала необхідну допомогу від благодійників

 DSC0396Чергову допомогу з вкрай необхідних медичних препаратів та обладнання  отримала  районна лікарня від Закарпатського благодійного фонду розвитку та милосерддя "Нове життя", з яким вже декілька років поспіль тісно співпрацює керівництво Тячівської райдержадміністрації.

ПРОЧИТАТИ
Чер 19

Почесними обласними грамотами до Дня медика нагороджено начальника відділу охорони здоров’я

 DSC0461Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому  професія медика була, є і буде однією з найблагородніших. З нагоди дня медичного працівника у минулого тижня в фойє Закарпатської облради та ОДА відбулися урочистості за участі очільників Закарпаття – Геннадія Москаля та Михайла Рівіса, керівників та працівників різних медичних установ та закладів краю, представників обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я.

ПРОЧИТАТИ
Чер 16

На Тячівщині урочисто відзначили День медичного працівника

 

 DSC 0258 Вчора, 15 червня, в Тячівському районному будинку культури відбулося урочисте святкування до Дня медичного працівника.

ПРОЧИТАТИ
Чер 14

Углянську лікарню добудують за кошти з Держфонду регіонального розвитку (відео)

 
edd6ce2-ugly-likarnjaУглянську лікарню,  яка є довгобудом впродовж майже двадцяти років цьогоріч заплановано нарешті ввести в експлуатацію.   Для завершення будівництва даного об'єкту виділено кошти з державного фонду регіонального розвитку в сумі 3,5 млн. грн. та  580 тис.грн. з місцевого бюджету.
ПРОЧИТАТИ
Чер 14

Привітання начальника відділу охорони здоров'я з Днем медика!

uNNoAcD

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)