Cіч 19

До уваги мешканців Тячівщини! Номер телефону приймального відділення Тячівської районної лікарні 3-32-04

5555b314ef074 thumb 686-454Останнім часом у мешканців району з'явилося чимало нарікань на те, що вони не можуть додзвонитися у приймальне відділення Тячівської РЛ № 1.

 

У вищі інстанції та на урядову гарячу лінію  з приводу цього надійшло декілька скарг, після розгляду яких з'ясувалось, що заявники набирали неправильний номер телефону.

Як повідомив начальник відділу охорони здоров'я Тячівської РДА Іван Фабрицій приймальне відділення Тячівської РЛ № 1 працює у штатному режимі і має все необхідне для своєчасного надання медичної допомоги населенню.

Всі,  хто потребує госпіталізації та лікування має право зателефонувати за номером 3-32-04 та звернутися до медичних працівників.

Загалом як наголосив Іван Іванович  приймальне відділення являється тією  структурою, з якої починається госпіталізація хворих. Для зручності та оперативності надання допомоги воно розміщене на першому поверсі пологового будинку та оснащене всім необхідним  для огляду пацієнтів.

 Приймальне відділення приймає хворих цілодобово по швидкій та невідкладній  допомозі згідно  з  графіком  чергувань та хворих, які поступають у плановому порядку. Прийом хворих по швидкій та невідкладній допомозі здійснюється черговими лікарями згідно до графіку чергувань відділень лікарні по наданню ургентної медичної допомоги за профілями, відповідно до наказу ГУОЗ та МЗ.

 Весь середній медичний персонал володіє технікою зняття ЕКГ, всіма маніпуляціями, необхідними для надання невідкладної медичної допомоги.

 Основними завданнями приймального відділення є:

 - кваліфікований та своєчасний прийом хворих, які поступають на лікування, та обґрунтоване вирішення їх госпіталізації;

 - надання хворим необхідної медичної допомоги, в тому числі і термінової;

 - попередження внутрішньо лікарняних інфекцій;

 - інформування хворих про правила внутрішнього розпорядку лікарні та ознайомлення з правами та обов’язками пацієнтів;

 - надання довідкової інформації родичам хворих;

 - інформування органів внутрішніх справ про поступлення хворих з травмами кримінального характеру, неопізнаних хворих, що перебувають у важкому стані;

 - інформування СЕС у випадку звернення хворих з підозрою на інфекційні захворювання.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації 

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)