Cіч 24

Заклади соціальної та медичної сфери Тячівщини матимуть співпрацю з Норвегією

viber image1На цих вихідних на Тячівщину за запрошенням благодійного фонду "Дім милосердя" ( директор Василь Фенчак та Валерій Валько) завітали з гуманітарною допомогою – новою машиною швидкої допомоги представники Lions Clubs International з Норвегії.

Представники організації, що виконують різні гуманітарні проекти оглянули заклади охорони здоров’я району – Нересницьку дільничу лікарню, Углянську дільничу лікарню, Тячівську районну лікарню та поліклініку та пожежні частини району. На зустрічі були присутні голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, радник голови Віталій Богдан, начальник відділу охорони здоров'я Тячівської РДА Іван Фабрицій та депутат районної ради Іван Корнута.
В загальному, Lions Clubs International — сукупність міжнародних громадських благодійних організацій — клубів, що виконують різні гуманітарні проекти по всьому світу. Девіз спільноти Lions — «Ми служимо».

В свою чергу від імені району, громади слово вдячності передав голова Тячівської райдержадміністрації представникам з Норвегії:
- Перш за все, хочу згадати приклад, сказаний в Біблії, блажена та рука, яка дає і нехай не збідніє вона. На жаль, в нас зараз той, період що ми в більшості можемо приймати цю допомогу, але ми щиро віримо, що настане той момент, коли ця допомога стане взаємною, спільними зусиллями. Дякуємо, за усе, бо завдяки цій співпраці ми зможемо перебороти ці проблеми, які спіткають нас зараз і вийти з ситуації в якій ми є. – зазначив, голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук

- Дякую своїм друзям, зокрема, Василю Фенчаку, за допомогою якого ми мали можливість познайомитися з такими добрий і хорошими людьми. Велика радість, що є такі люди, які несуть світле і щире на світ, допомагаючи тим, кому потрібно. Божої ласки Вам і Вашим сім'ям . - зазначив радник голови РДА, Віталій Богдан.

- Я вважаю, для нас це велике щастя підтримувати співпрацю з такою організацією. Можливо з такою допомогою вирішаться усі питання, які довго не розглядалися. В тому числі з матеріально-технічною базою закладів, завершити мінімум – це вже добре. Хочеться, і наші заклади могли повноцінно функціонувати без перешкод у чомусь. Від медпрацівників району та особисто від себе хочу подякувати Вам, побажати здоров'я, миру, та нехай Господь оберігає Вас. – зазначає Іван Фабрицій, начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА

І справді, Тячівщині поталанило, так як організатори допомагатимуть сферам району розвиватися. Представики оглянули заклади, і дійшли висновку.
- Ми будемо обов’язково будемо підтримувати подальшу співпрацю та надання чергової допомоги закладам соціальної та медичної сфери Тячівського району. Побачили на власні очі все, усі проблеми і будемо діяти, і робити усе, що в наших силах. – каже директор Lions Clubs International в Норвегії.

viber image2viber image3viber image4

viber image

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)