Бер 21

Тячівській районній лікарні надано допомогу від благодійників

133ebbaa-  пприпаратиНещодавно начальник відділу охорони здоров`я Тячівської районної державної адміністрації і депутат районної Іван Фабрицій передав чергову партію необхідних медичних наборів та препаратів у районної лікарні №1.

Їх отримано від благодійників Закарпаття завдяки сприяння голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем'янчука та радника голови, волонтера Віталія Богдана.
Зокрема у заклад завезено одноразові шпріци, інсулінові шпріци, дезинфікуючі засоби, рукавички та інші необхідні препарати, які розприділено по відділеннях для налагодженої роботи медичних працівників закладу.
- Завдяки благодійним організаціям, які працюють із закордоними меценатами нам вдається покращувати матріально-технічне забезпечення закладів охорони здоровя району. А відповідно і якість надання медичних послуг населенню, – розповів  Іван Фабрицій.
А також наголосив, що керівництво району та галузі й надалі докладатимуть усіх зусиль, аби медицина району функціонувала на відповідному рівні.
Прес-служба Тячіської райдержадміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)