Кві 12

Тячівці та гості міста проходили медогляд просто неба


DSC 0049Минулої п’ятниці, 7 квітня, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, у центрі Тячева медики КЗ «Тячівська райполіклініка» провели профілактичну акцію «Назустріч людям».
Відродити проведення цієї акції, після шестилітньої перерви, вдалося з ініціативи керівництва КЗ «Тячівська райполіклініка» (головного лікаря Й.Ф.Болдессарі та його заступника І.М. Тиводара).

Відтак у встановленій палатці на площі Пам’яті медичні сестри Н.П.Свистак, Н.І.Черевко-Немеш, Н.І.Семак, Д.І.Вурста та Н.М.Чорей надавали всім охочим безкоштовні послуги з визначення таких важливих критерій здоров’я, як: вимірювання рівня цукру у крові та артеріального тиску. Також перехожі мали змогу протестувати кров на ураженість СНІДом.

- Загалом, медичний контроль виявили бажання пройти 116 осіб, - розповідає Ігор Тиводар. – У 4 обстежених виявлено високий рівень цукру у крові, а 16 – підвищений артеріальний тиск. Відповідно їм  було рекомендовано звернутися до спеціалістів медичних установ.

Як зауважив Ігор Михайлович, такі «бліц-огляди» на вулиці міста тячівські медики мають намір проводити щоквартально. І надіються, що, таким чином, зможуть привернути увагу громадян бережно ставитися до свого здоров’я  та за незначних змін в організмі проходити відповідні обстеження у спеціалістів, чим зможуть попередити недугу, а іноді й врятувати своє життя.

 

Лідія Білак 
DSC 0053

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)