Кві 20

Тячівська районна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Норвегії

DSC 21242Привіз гуманітарну допомогу радник голови Тячівської РДА Віталій Богдан, взяли участь у врученні лікарні представники райдержадміністрації – голова Тячівської РДА Василь Дем`янчук, радник голови з питань АТО Віталій Богдан, начальник відділу охорони здоров`я Іван Фабрицій, головний лікар Тячівської лікарні Федір Яринич.

За інформацією начальника відділу охорони здоров`я Тячівської райдержадміністрації допомога надійшла в результаті співпраці з благодійниками із Норвегії, які неодноразово надають її Тячівщині.

- З Норвегії на Тячівщину перевезли фургон гуманітарної допомоги. Основним отримувачем  стала Тячівська районна лікарня. Завдяки їхньому сприянню, чимало цінних речей надходило неодноразово. Зокрема, необхідне для медзакладу обладнання – стерилізаційні апарати, гінекологічні столи, УЗД-апарат  тощо. Найбільше зраділи сучасному й майже новому у обладнанню, який передали  тепер це візки для перевезення хворих, які складаються і спеціалізована ванна для хворих. Все в досить гарному функціональному стані. Ми щиро вдячні всім, хто сприяв отриманню гуманітарної допомоги. Тож маємо змогу капітально покращити функціонування лікарні, - розповідає Іван Фабрицій.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
DSC 20861

DSC 2192777щ

DSC 21934