Тра 10

Триває капітальний ремонт Тячівської районної поліклініки: фото

DSC 0431 У Тячівській районній поліклініці інтенсивно триває капітальний ремонт. Рішення про його проведення було прийнято ще минулого року, проте через брак коштів процес гальмувався. Цьогоріч районна влада в першу чергу звернула увагу на дану проблему, тож на ремонт було виділено 500 тис. грн.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Івана Фабриція, роботи в приміщенні райполіклініки розпочалися ще на початку квітня.

-             Питання матеріально-технічного забезпечення лікувально-профілактичних закладів вже давно є болючим для медичної галузі району. Як показує практика, умови дуже часто далекі від ідеальних як для працівників, так і пацієнтів. Це стосується і районної поліклініки. Саме тому вирішити проблему потрібно було невідкладно, не зволікаючи. Ми неодноразово ставили на ній акцент і от тепер залишається тільки чекати результат, який найближчим часом потішить. Тим більше, що  заклад знаходиться в центрі Тячева, і повинен бути у належному стані,  – зазначає Іван Фабрицій.

Щодо власне капітального ремонту, то проектом передбачено внутрішні загальнобудівельні та оздоблювальні роботи. Планується введення чимало інновацій, зручностей для комфорту та безпеки і пацієнтів, і працівників закладу. Зокрема, наразі триває шпаклювання стін, також буде зроблено їх косметичний ремонт, заміна електричної проводки, освітлення, встановлення  40 пластикових дверей тощо. До речі, розробником проектно - кошторисної документації виступила ФОП «Кавка» м. Хуст., яка й здійснює відповідні роботи.

Іван Іванович, в свою чергу, наголосив, що районна влада робить усе можливе, аби медичні заклади відповідали вимогам часу, а пацієнти мали змогу лікуватися у хороших умовах та за допомогою найсучаснішого обладнання.  Тож кошти й надалі спрямовуватимуться на модернізацію та ремонт закладів охорони здоров’я Тячівщини.

Прес-служба Тячівської РДА

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)