Кві 10

07 квітня 2017 року в м.Ужгород відбувся обласний фестиваль-конкурс «Воскресни писанко!».

image-3Тячівщину представляли вихованці Тячівського районного ЦДЮТ ,  учні  Буштинської гімназії-інтернату  та керівники: Рущак Ольга Василівна (вчитель образотворчого мистецтва), Плиска Наталія Андріївна (керівник гуртка "Образотворче мистецтво").

Уміння  створити особливий художньо-естетичний образ, оригінальність композиції, розмаїття і вишуканість учні проявили під час проведення майстер-класу.

З метою залучення учнівської молоді до збереження культурної спадщини українського народу, народних традицій щодо виготовлення писанок, учні шкіл району представили писанки, виготовлені власними руками в таких техніках виконання як:

- традиційна писанка розтопленим воском (батикова техніка),

-  ,,Дряпанка”,

- ,,Мальованка”,

- ,,Зернівка”,

- писанка, прикрашена бісером,

- писанка, виготовлена у техніці квілінг,

- писанка, виготовлена з глини та інші.

Для  оформлення писанкового дерева було використано 396  найкращих писанкових композицій.

Виставку відвідали голова Тячівської РДА В.Ю.Дем’янчук, та депутат Закарпатської обласної ради В.В.Федурцьо.image-2image-3image

image-1

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)