Вер 16

Розпорядження про затвердження протоколу № 1 від 25 серпня 2015 року засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

16.09.2015                           Тячів                                       № 495

Про затвердження протоколу № 1 від 25 серпня 2015 року засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не

виходять за межі території району

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України ″Про автомобільний транспорт″,  пункту 28 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 та  підсумків проведеного конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:

1. Затвердити протокол № 1 від 25 серпня 2015 року  засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

2. Сектору інфраструктури районної державної адміністрації спільно з робочим органом ПП ″Мукачів - АТПП″ опублікувати переможців конкурсу відповідно до додатку, в районній газеті ″Дружба″ та на сайті районної державної адміністрації.

3.  Сектору інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити укладання договорів з переможцями конкурсу згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника голови державної адміністрації Каганця В. Й.

Голова  державної  адміністрації                                                                                                       В. Дем′янчук

до розпорядження

16.09.2015  №  495

Перелік переможців маршрутів – об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району