Жов 16

Розпорядження Про початок опалювального сезону

5 main

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

___15.10.2015___                                         Тячів                                      №__558__

Про початок опалювального сезону

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та від 3 вересня 2009 р. № 933 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, та у зв’язку з пониженням температури повітря:

1. Розпочати опалювальний сезон 2015-2016 років для установ бюджетної сфери та населення з 19 жовтня 2015 року.

2. Керівникам установ та організацій забезпечити постійний контроль за використанням газу і твердого палива, в разі підвищення температури повітря обмежувати роботу котелень.

3. Тячівському та Дубівському управлінням соціального захисту населення державної адміністрації (Бонка В.В., Цірик В.М.) забезпечити своєчасність та правильність нарахування пільг та субсидій на опалювальний сезон в межах виділених асигнувань.

4. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити своєчасність розрахунків за спожиті енергоносії у межах виділених асигнувань.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на                     в. о. заступника голови державної адміністрації Калинича В.

Голова державної адміністрації                                                       В. Дем’янчук

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)