Жов 20

Розпорядження про затвердження протоколу № 2 від 8 жовтня 2015 року засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

 

                             У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

 

20.10.2015                                     Тячів                                       № 561

 

Про затвердження протоколу № 2 від 8 жовтня 2015 року засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

 

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України ″Про автомобільний транспорт″,  пункту 28 «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 та  підсумків проведеного конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району:

 

1. Затвердити протокол № 2 від 8 жовтня 2015 року  засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

 

2. Сектору інфраструктури районної державної адміністрації спільно з робочим органом ПП ″Мукачів - АТПП″ опублікувати переможців конкурсу відповідно до додатку, в районній газеті ″Дружба″ та на сайті районної державної адміністрації.

 

3.  Сектору інфраструктури районної державної адміністрації забезпечити укладання договорів з переможцями конкурсу згідно чинного законодавства.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова  державної  адміністрації                                                      В. Дем′янчук

 

 

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)