Бер 14

В Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат

1489387110 peremozhci-divchata-dubove2 березня 2017 року в Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат, присвячений 8 Березню.  Участь у змаганнях взяли 14 кращих колективів району. Вісім команд боролись в молодшій віковій групі, а шість – у старшій.

Учасників спортивного дійства привітав зі святом весни директор  школи Й.А.Гарга.

Серед шести- та восьмикласниць, після нелегких ігор в підгрупах за третє місце,  футболістки Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчителі фізкультури І.І.Сойма, Й.С.Трайтлі) перемогли ганичанок ( вчитель В.В.Фіцай).
У фіналі зустрілися вихованки І.І.Томишинця  з Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. з юними буштинками (ЗОШ І-ІІІ ст., директор В.М.Серюга). Перемога дісталася новоселицьким школяркам.

Під час футбольних баталій старшої групи, в командах з Солотвина, Тернова і Дубового виступали дічата, які восени стали чемпіонками області в складі збірної ДЮСШ району.

В напруженій боротьбі, де, крім залікових очок, вчителі рахували різницю м’ячів, за бронзові медалі спортсменки Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер В.М.Герчак) тільки в серії пенальті перемогли юних тарасівчанок (тренер П.П.Кус).

У фіналі зустрілися футболістки Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Солотвинської І-ІІІ ст. №3 (вчитель Ю.Ю.Папп). З рахунком 2:0 на цей раз лідирували дубівчанки.

Всі призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами, придбані за сприяння Тячівської РДА.

Дирекція школи та підприємець Ю.Цубера організували разом з кухарями частування дітей українським борщем.

Хочеться назвати людей, без яких ми не змогли б досягти результату обласного рівня. Дівчатка та їхні батьки висловлюють щиру вдячність директору Тячівської ДЮСШ В.І.Варзі, голові ФФ району І.І.Грабару, голові районної ради В.Й.Каганцю, селищним головам Усть-Чорної та Дубового - П.П.Костяку та В.М.Носі, спонсорам-підприємцям Дубового – М.В.Балабану, Є.М.Цубері, М.М.Мадару, В.В.Чендею, Ю.Ю.Руснаку, С.М. та С.С.Вурстам, І.І.Ребарю, І.І.Савулі, В.І.Мадару та тренеру ФК «Карпати» Дубове М.Руснаку.

1489387053 divochyi-futbodd561489386986 vruchennia-peremozhci

Ю.Шкиндя, вчитель фізкультури Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)