Кві 03

Цього року Україна відзначає 75-ту річницю з початку безкомпромісної збройної боротьби УПА за незалежність держави

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vNTU5NzBmODMwMTZhYTQ4Nzk4NzcyNjYwZi9pbWFnZXMvY2JkNDg3YjktY2FlMi00ZjhkLTgzOGEtNmVkOWNmZGJjMWJmLnBuZwРозпорядженням  Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 898-р затверджено план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік, яким, зокрема, передбачено проведення міжнародних та всеукраїнських освітньо-виховних, інформаційно-просвітницьких та культурологічних заходів.

Наказом Мінмолодьспорту від 22 березня 2017 року № 1183 затверджено календарний план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік, які Міністерство проводить спільно зі структурними підрозділами з питань молоді та спорту обласних, Київської міської державних адміністрацій, громадськими організаціями.
З 29 квітня по 02 травня 2017 року Мінмолодьспорт спільно з  відділом сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації у п артнерстві з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» проводитимуть  на Тернопільщині Всеукраїнської акції, спрямованої на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, «Гурби – Антонівці – 2017».

Запрошуємо до участі представників молодіжних громадських організацій, що проводять активну роботу з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, та представників інших об’єднань, які займаються популяризацією національно-патріотичного виховання молодого покоління.
 
Харчування, проживання та проїзд учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.
 

Цього року Україна відзначає 75-ту річницю з початку безкомпромісної збройної боротьби УПА за незалежність держави. Пам’ятаючи про героїчний чин українських повстанців, вже вп’ятнадцяте відбудеться найбільша спортивно-патріотична теренова гра України “Гурби-Антонівці”.  

Захід відбувається на історичному місці: у лісовому масиві між Рівненщиною та Тернопільщиною, де у 1944 році стався найбільший бій УПА проти НКВС, що закінчився тактичною перемогою української армії.

Традиційно 350 молодих патріотів з України та з-за кордону зберуться 29 квітня – 2 травня, аби:

Вшанувати полеглих воїнів УПА, які віддали свої життя за Україну в найбільшому бою з силами НКВС. Учасники гри щороку проводять волонтерські роботи з впорядкування штабу-музею УПА  “Волинь-Південь” та могил повстанців. Крім того, силами організатора — Молодіжного Націоналістичного Конгресу — видаються книги про бій, встановлюються стенди, інформаційні білборди та пам’ятні дошки.

Випробувати власні сили, навички, уміння. Справжній бій відбудеться на території, площею 20 кв. км. Щоб перемогти — доведеться проявити всі свої найкращі якості, а часом — розвинути необхідні. Учасники діляться на дві команди, що змагаються між собою за прапори одна одної. Кожен учасник має імпровізоване життя — пов’язку кольору своєї команди (жовта або червона) на рукаві. Мета — не дати супротивнику зірвати твою пов’язку, натомість — намагатися “вбити” якомога більше противників. Життя можна поновлювати, але кожна “смерть” віднімає у твоєї команди бали. Важливим елементом є побудова тактики та стратегії і пошук штабу з прапором супротивника. Крім того, є команда досвідчених гравців-диверсантів, які чинять перепони та роблять гру цікавішою.

Прожити три доби життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на “алярм”, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою…

 “Гурби-Антонівці” єднають Україну! Захід організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Запрошуємо молодь 18-28 років з Вашого регіону чи з вашої молодіжної організації до участі! Детальніше ознайомитися з правилами гри можна тут: gurby.org.ua або за номером (050)021-07-84 (Олеся). Реєстрація: https://goo.gl/Btgbbi

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)