Кві 26

Цьогоріч держава відшкодовує чорнобильцям-інвалідам вартість путівки в санаторій

 
hqdefaultНа Закарпатті сьогодні мешкає майже чотири тисячі громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

ПРОЧИТАТИ
Кві 04

Зміни у війську: закарпатські учасники АТО можуть укладати контракти без підготовки у навчальних центрах

IMG 6002Закарпатські учасники антитерористичної операції можуть повернутись на службу до військових підрозділів 128 бригади, а також інших військових частин, перелік яких визначений Генеральним штабом Збройних Сил України без повторної підготовки у навчальних центрах.

ПРОЧИТАТИ
Бер 21

Закарпатські учасники АТО пройдуть бойове злагодження на Одещині

originalУ День українського добровольця, 14 березня, шестеро резервістів оперативного резерву першої черги із різних районів Закарпаття відправились на навчальні збори. Протягом місяця вони пройдуть злагодження у складі однієї з бойових бригад на полігоні в Одеській області.

ПРОЧИТАТИ
Бер 13

Закарпатці візьмуть участь у масштабних військових навчаннях на Вінниччині

2Резервісти оперативного резерву І черги із Ужгорода, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Виноградівського та Берегівського районів відправились до військової частини в/ч В4050 у Гайсині Вінницької області. Саме тут у п’ятницю, 10 березня, розпочнуться широкомасштабні військові навчання.

ПРОЧИТАТИ
Лют 27

День відкритих дверей: закарпатські військові влаштували в Ужгороді показові виступи

466A6681Потрапити до української армії хоча б на день змогли жителі та гості Ужгорода – 24 лютого на території в/ч В4742 влаштували виставку озброєння. За сприяння обласного військового комісаріату та Закарпатської ОДА до заходу залучили молодь не тільки з обласного центру, а й з Великого Березного та Перечина.

ПРОЧИТАТИ

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)