Тра 19

Почесна Грамота обласної державної адміністрації вручена до Дня матері тячівчанці Надії Варзі

   04-83З нагоди відзначення Дня Матері і Міжнародного дня сім’ї Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно до пропозицій Тячівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготовлено клопотання голові обласної державної адміністрації про відзначення матерів-вихователів та прийомних матерів почесними нагородами.

ПРОЧИТАТИ
Кві 26

Цьогоріч держава відшкодовує чорнобильцям-інвалідам вартість путівки в санаторій

 
hqdefaultНа Закарпатті сьогодні мешкає майже чотири тисячі громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

ПРОЧИТАТИ
Кві 04

Зміни у війську: закарпатські учасники АТО можуть укладати контракти без підготовки у навчальних центрах

IMG 6002Закарпатські учасники антитерористичної операції можуть повернутись на службу до військових підрозділів 128 бригади, а також інших військових частин, перелік яких визначений Генеральним штабом Збройних Сил України без повторної підготовки у навчальних центрах.

ПРОЧИТАТИ
Бер 21

Закарпатські учасники АТО пройдуть бойове злагодження на Одещині

originalУ День українського добровольця, 14 березня, шестеро резервістів оперативного резерву першої черги із різних районів Закарпаття відправились на навчальні збори. Протягом місяця вони пройдуть злагодження у складі однієї з бойових бригад на полігоні в Одеській області.

ПРОЧИТАТИ
Бер 13

Закарпатці візьмуть участь у масштабних військових навчаннях на Вінниччині

2Резервісти оперативного резерву І черги із Ужгорода, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Виноградівського та Берегівського районів відправились до військової частини в/ч В4050 у Гайсині Вінницької області. Саме тут у п’ятницю, 10 березня, розпочнуться широкомасштабні військові навчання.

ПРОЧИТАТИ

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)