Бер 09

У Тячеві урочисто вшанували Кобзаря

DSC 1064У березні, традиційно, в Україні вшановуємо Великого Кобзаря, пророка і генія українського народу.

9 березня з нагоди відзначення 203 річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Тячеві відбулося покладання квітів до пам'ятника поета. До заходу долучились представники керівництва району, міста, керівники структурних підрозділів державної адміністрації, районних установ та організацій, широке коло громадськості.

Зокрема корзини з квітами до пам'ятника поклали голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук, голова районної ради Василь Каганець, міський голова Іван Ковач, секретар деіської ради Іван Кричфалушій, начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик та інші.

Пісню на поезію Кобзаря виконав  вокальний ансамбль викладачів Тересвянської ДШМ (керівник Віталія Мацола). З літературною композицією про життя і творчість видатного українця виступили вихованці Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Святкові заходи з нагоди шевченківських днів тривають в усіх населених пунктах району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

DSC 1076DSC 1077DSC 1080DSC 1082DSC 1084DSC 1088DSC 1090DSC 1092DSC 1071

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)