Бер 17

Відбулося засідання ініціативної групи по створенні нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації

DSC 1314У четвер 16 березня відбулося засідання ініціативної групи по створенні нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації.   Насамперед було наголошено, що ініціативну групу утворено відповідно до розпорядження голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем'янчука від 20.02.2017 р № 54.

Основне завдання її полягає у підготовці та проведенні установчих зборів для формування нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрії. Відтак члени ініціативної групи обговорили питання порядку денного засідання та обрали керівний склад.

За одноголосним рішенням присутніх у залі головою ініціативної групи обрано члена громадської організації «Митці Тячівщини» Василя Барановського, секретарем начальника відділу з питань внутрішньої політики Любов Немеш.

Також прийнято рішення, що ініціативна група проводитиме засідання  кожної середи о 11 годині за к.ч. в малому залі Тячівської райдержадміністрації для опрацювання документів від громадських організацій. Установчі збори визначено провести 3 травня 2017 року о 10 годині за к.ч.

Документи приймаються до 7 квітня 2017 року в приміщенні Тячівської РДА (каб. 319) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, з 10.00 до 16.00 години (крім вихідних та святкових днів).

Нагадаємо, що до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах подається:

- заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства із вказанням бажання увійти до складу Громадської ради  та дозволу на використання персональних даних в документації Громадської ради;

- рішення інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (обсягом до 1 сторінки в паперовій та електронній формах);

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (свідоцтво про реєстрацію чи виписка з державного реєстру та статут);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (1-2 сторінки на папері і в електронному форматі)

- контактні дані представника організації: телефон, e-mail, поштова адреса

Документи приймаються до  7 квітня 2017 року в приміщенні Тячівської РДА (каб. 319) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, з 10.00 до 16.00 години (крім вихідних та святкових днів). Про точну дату проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

Закликаємо  представників громадських організацій долучитися до формування якісного складу Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)