Кві 04

Перший заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Михайло Полажинець провів особистий прийом громадян

DSC 0294У Тячівській райдержадміністрації регулярно проводяться особисті прийоми громадян, під час яких жителі району мають змогу звернутися до керівництва району за підтримкою та допомогою.

З приводу чого сьогодні, 4 квітня 2017 року до райдержадміністрації звернулось декілька мешканців Тячівського району.

Участь у  засіданні також прийняли керівник апарату Богдан Макусій, начальник Тячівського УСЗН Василь Бонка та завідувач сектору по роботі із зверненнями громадян Віталія Майор.

Відтак заявники звернулась з питанням  що стосуються надання матеріальної допомоги, допопмоги у вирішенні питання щодо рахунків за електроенергію, з питання про вирішення майнового стану тощо.

Перший заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Михайло Полажинець уважно вислухав громадян, з приводу чого дав доручення відповідним структурним підрозділам щодо подальшого вивчення та надання допомоги громадянам у вирішенні їх питань.

Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїDSC 0294DSC 0295DSC 0299

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)