Кві 05

Відбулося засідання ініціативної групи по створенні нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації

DSC 0317У середу 5 квітня відбулося засідання ініціативної групи по створенні нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації.    Основне завдання її полягає у підготовці та проведенні установчих зборів для формування нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрії. Тому на засіданні ініціативної групи було внесено зміни щодо подачі документів для участі в установчих зборах по створенню Громадської ради при Тячівській РДА, а саме:

- документи приймаються по 7 квітня 2017 року включно в приміщенні Тячівської РДА (каб. 319) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, з 09.00 до 16.00 години (крім вихідних та святкових днів);
- установчі збори з формування нової Громадської ради при Тячівській райдержадміністрії будуть проведені 10 травня 2017 року в приміщенні Тячівської РДА (малий зал засідань) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, о 11.00 годині.

Додатково нагадуємо, що до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах подається:

- заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства із вказанням бажання увійти до складу Громадської ради  та дозволу на використання персональних даних в документації Громадської ради;

- рішення інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (обсягом до 1 сторінки в паперовій та електронній формах);

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (свідоцтво про реєстрацію чи виписка з державного реєстру та статут);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (1-2 сторінки на папері і в електронному форматі)

- контактні дані представника організації: телефон, e-mail, поштова адреса

Документи приймаються до  7 квітня 2017 року включно в приміщенні Тячівської РДА (каб. 319) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30, з 9.00 до 16.00 години (крім вихідних та святкових днів).

Закликаємо  представників громадських організацій долучитися до формування якісного складу Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації.

Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїDSC 0316DSC 0317

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)