Кві 12

“Кращий державний службовець” у 2017 році

DSC 0385На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.03.2017 №115 «Про проведення у 2017 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в обласній державній адміністрації, прийнято відповідне розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації від 20.03.2017 року №97 «Про проведення у 2017 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації”.
Сьогодні 12 квітння було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець  в Тячівській державній адміністрації.  "Цей Конкурс щорічно проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Конкурс проводився серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу та з урахуванням критеріїв, визначених Порядком проведення Конкурсу для керівників і спеціалістів.

 

 До конкурсних завдань для учасників І туру Конкурсу входили:     

 

-       тестові завдання на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та запобігання і протидії корупції;

-       тестові завдання в частині знання сучасних комп'ютерних технологій;

-       ситуаційні завдання щодо складання ділових документів;

-       практичне завдання з володіння сучасними комп'ютерними технологіями.

До участі І турі Конкурсу подали документи 6 претендентів. У номінації “Кращий керівник” - 2 учасників та у номінації “Кращий спеціаліст” - 4 учасників.

Всі документи та стаж державної служби конкурсантів відповідають вимогам Конкурсу.   

 

 

         Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

DSC 0388DSC 0389

DSC 0385

 

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)