Лют 15

alt alt

Керівник апарату державної адміністрації Дмитро Онуфрій провів нараду з працівниками апарату за таким порядком денним: Про хід виконання заходів щодо поліпшення ефективності роботи із зверненням громадян. Про стан правової роботи та додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів в райдержадміністрації. Про проведення нарад, семінарів з секретарями місцевих рад району згідно розпорядження голови державної адміністрації від 08.02.2013р. Відтак інформували: завідуючий сектором по роботі з зверненням громадян державної адміністрації Ірина Пазинець, завідувач юридичним сектором апарату державної адміністрації Марина Голубка, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату державної адміністрації Євгенія Славна.

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)