Лют 22

alt alt alt alt alt alt

   У п’ятницю у місті відбулися масові заходи з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни – покладання квітів до пам’ятника Герою Радянського Союзу Степану Вайді та воїнам – визволителям. В урочистостях взяли участь: голова Тячівської державної адміністрації Іван Бринзяник, заступник голови Василь Буга, керівник апарату Дмитро Онуфрій, керівники структурних підрозділів та установ та організацій району, громадських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни тощо. Відтак відбулися урочисті збори в районному будинку культури. У своєму вітальному слові голова держадміністрації Іван Бринзяник зокрема відмітив:

«Ми з вами виросли з цим святом, вчилися на прикладі мужності та хоробрості справжніх героїв історичних подій. Адже в усі часи захищати рідну землю було справою честі патріотів, святим обов’язком кожного громадянина. І хоч змінилися політичні устрої, однак День 23 лютого, як і колись, асоціюється з стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю до рідної Вітчизни.»      

   Ветеранам Великої Вітчизняної війни – Д.В.Лукачу, П.І.Селіванову, М. В.Юркіну, Л.В.Гайналій, які є для нас прикладом життєвої стійкості та активної громадської позиції, було вручено подяки. Пісенні композиції представили учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. 

Л. Немеш

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)