Лют 26

alt

Голова Тячівської державної адміністрації Іван Бринзяник представив колективу свого нового заступника, яким став Василь Буга. Він керуватиме питаннями соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, підприємництва, побутового та торговельного обслуговування, інвестиційної політики, європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму. Керівник району висловив впевненість, що разом у команді вирішуватимуть всі назрілі питання життєдіяльності району. Василь Васильович Буга народився 3 лютого 1969 року в с. Глибокий Потік Тячівського району Закарпатської області. В 1995 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю – «Фінанси і кредит», а в 2007 році Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікація магістра державного управління.

В квітні 2002 року був обраний Глибокопотіцьким сільським головою. Звертаючись до нового колективу, Василь Буга запросив усіх до плідної співпраці.

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)