Бер 09

alt alt alt

Насамперед учасники зібрання проаналізували виконання рекомендацій, які були надані державній адміністрації за звітній період. Про ситуацію щодо проведення земельної реформи та раціонального використання землі доповів заступник начальника управління Держкомагенства у Тячівському районі Закарпатської області Денис Титов. Інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку Тячівського району за 2012 рік надав начальник управління економічного розвитку і торгівлі державної адміністрації Богдан Макусій. До присутніх у залі звернувся голова Тячівської районної державної адміністрації Іван Бринзяник. Він коротко визначив напрямки роботи нового керівництва адміністрації з вирішення актуальних проблем життєдіяльності району. А це й питання екології, розвитку інфраструктури населених пунктів, соціального захисту населення, залучення інвестицій тощо. Іван Васильович закликав Громадську Раду більш активніше долучатися до надання рекомендацій з приводу озвучених проблем і побажав усім плідної співпраці.  Відтак відбулося обрання керівного складу Громадської Ради. Вкотре її очолив Володимир Богачик, який подякував за висловлену довіру і запевнив у подальшій плідній роботі.

Л. Немеш

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)