Бер 15

У п’ятницю, 15 березня, у меморіальному парку «Красне поле» поблизу м. Хуст відбулися урочистості з нагоди 74-ї  річниці з дня проголошення  незалежності Карпатської України Вшанували пам’ять загиблих січовиків зібралося керівництво області та районів. А саме: голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, керівники районних державних адміністрацій, правоохоронних структур краю, громадські активісти. Тячівську делегацію очолили в.о голови районної державної адміністрації Василь Каганець та голова районної ради Михайло Данилюк, які здійснили урочисте покладання квітів до монументу. Також участь у заході взяли: заступник голови Василь Буга, керівник апарату Дмитро Онуфрій, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Попри несприятливі погодні умови долучились і представники старшого покоління - ветерани війни Лідія Гайналій та Дмитро Лукач, голови ветеранських громадських організацій.

Карпатська Україна як держава проіснувала недовго, проте заявила світові, що Закарпаття є українською землею, а закарпатці – невід’ємною частиною великої української нації.

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)