Бер 18
Щотижневу понеділкову нараду з заступниками голови, керівниками структурних підрозділів, районних установ та організацій про підсумки роботи за минулий тиждень та завдання на наступний голова районної державної адміністрації І.В.Бринзяник провів із з’ясування ситуації щодо стану доріг та готовності до надзвичайних явищ. На щастя, попри складні погодні умови непередбачуваних явищ на території району не сталося. Проїзд на дорогах забезпечений, одиниці техніки «Райавтодору» готові до проведення ремонтних робіт. Всі населені пункти мають електро та газопостачання. Було проведено засідання комісії з надзвичайних ситуацій, яка прийняла рішення працювати в режимі посиленого стану. Керівник району звернув увагу на розвиток спорту в навчальних закладах, умов для занять фізкультурою, забезпечення спортивним інвентарем. Запропонував провести нараду з керівниками спортивних шкіл та викладачами фізкультури і розробити програму підтримки талановитої спортивної молоді.
   Також на нараді обговорено питання охопленості дошкільною освітою, виплати компенсації за утримання молодняка ВРХ, роботи фермерських господарств, погашення заборгованості заробітної плати, легалізації робочої сили тощо. З приводу обговорених питань головою державної адміністрації дано усні вказівки та доручення. Відділ з питань внутрішньої політики апарату державної адміністрації

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)