Бер 20
   У районі проживає понад дві тисячі пенсіонерів, ветеранів служби органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Тому й настала необхідність об’єднати таких людей для захисту своїх соціальних, економічних, духовних прав та інтересів.
   Відтак відбулися установчі збори засновників, на яких прийнято рішення про створення громадської організації «Ветерани органів місцевого самоврядування та виконавчої влади», прийняття Статуту, обрання органів правління у складі п’ятьох чоловік. Головою правління став Петро Васильович Герич, колишній сільський голова села Ганичі, голова районної ради, заступник, перший заступник голови районної державної адміністрації. На час реєстрації громадської організації у її складі налічувалось 59 осіб. Як запевняють громадські активісти кількість членів організації зростатиме.
Л.Немеш
Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)