Бер 20

alt alt alt

Сьогодні голова районної державної адміністрації Іван Бринзяник взяв участь у роботі освітянської колегії. Виступаючи перед присутніми, керівник району озвучив напрямки роботи нового керівництва райдержадміністрації щодо розв’язання освітянських проблем. А це й організація шкільного харчування, забезпечення спортивним інвентарем, покращення матеріально-технічних умов навчальних закладів тощо.
-  У багатьох школах району немає спортивних майданчиків та площадок для занять фізкультурою, і, що прикро, навіть м’ячів, - зауважив Іван Васильович.
-  Таку ситуацію будемо виправляти найближчим часом. З приводу цього ми вже підготували на розгляд чергової сесії декілька програм.
Голова РДА закликав освітянську когорту приєднатися до вирішення нагальних проблем району, серед яких на першому місці - екологія.
- Ми всі разом маємо навчитися жити у чистому суспільстві. Цьому потрібно привчатися з дитячого садочка, зі шкільної парти. Саме ви, освітяни, повинні виробляти у підростаючого покоління навиків чистоти та бережного ставлення до навколишнього середовища, - наголосив Іван Васильович.
Акцентуючи увагу на освітянських питаннях, виокремив організацію шкільного харчування, яке необхідно привести у відповідності до встановлених норм та чинного законодавства. І як одне із основних - покращення якості навчання, від якого залежить майбутнє нашої держави.

Любов Немеш

Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)