Бер 21

На одній із зустрічей керівництва державної адміністрації з підприємцями, що проходила під гаслом «Влада і бізнес – партнери» обговорено найважливіші питання розвитку підприємництва і прийнято резолюцію про налагодження співпраці.
 - Ми хочемо бачити бізнес в ролі партнера щодо вирішення нагальних проблем району. Приватні підприємці не мають забувати про свою соціальну відповідальність і обов’язки по легалізації найманої праці, - наголосив голова РДА Іван Бринзяник.
Зокрема планується започаткувати проведення таких зустрічей щоквартально і для відкритого діалогу ввести пряму телефонну лінію та постійну рубрику у районній газеті «Дружба».
Проаналізувавши найбільш проблемні моменти з отримання дозвільних документів, зобов’язано адміністратора «Дозвільного центру» звернутися в Закарпатську обласну державну адміністрацію щодо вирішення питання спрощення процедури видачі дозвільних документів, які надаються обласними службами та на державному рівні. Також запропоновано активізувати роботу «Агентства розвитку підприємництва в районі» та створити благодійний фонд для вирішення соціальних проблем (допомога хворим дітям). З метою розширення деяких видів підприємницької діяльності в таких галузях як будівництво, сільське господарство, надання транспортних послуг, розвитку туризму для підприємців району з боку влади будуть надаватися певні пропозиції. У свою чергу присутні на зустрічі підприємці висловили чимало побажань для створення чесного конкурентноспроможного ринку Тячівщини.
Л.Немеш
Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)