Бер 29

Нова Стратегія національної безпеки України, яка була ухвалена майже рік тому, дозволила за короткий термін впорядкувати роботу сектору безпеки нашої держави і поступово впроваджувати глибокі перетворення в кожному з його сегментів. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час виступу на засіданні Ради національної безпеки і оборони.
Зокрема, зазначив Глава держави, прийнято комплекс документів з реформування та розвитку Збройних сил, тривають структурні зміни в оборонно-промисловому комплексі. Схвалені рішення щодо перепідпорядкування прикордонної служби та розпочато реорганізацію системи реагування на надзвичайні ситуації.
«Також триває робота з підготовки реформи правоохоронних органів. Ми домовилися, що профільний Комітет при Президентові напрацює відповідні пропозиції, і найближчим часом ми їх розглянемо», - сказав Віктор Янукович.
Як зазначив Президент, значної уваги влада приділяє і питанням екологічної безпеки. Так, останнім часом активізовано роботу з якісного підвищення рівня безпечності на Чорнобильській атомній електростанції. До реалізації цього завдання залучається міжнародна спільнота, підкреслив В.Янукович.
На якісно новий рівень вийшли і питання соціальної безпеки - від послідовного посилення соціальної захищеності людей завдяки реалізації соціальних ініціатив, ініційованих Президентом, до заходів із забезпечення громадян доступними і перевіреними медикаментами, додав Глава держави.
Як повідомив Президент, найближчим часом РНБО надасть Доповідь про стан національної безпеки за підсумками роботи у 2012 році.
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)