Бер 29

Про це під час зустрічі домовились Прем’єр-міністр України Микола Азаров та його угорський колега  Віктор Орбан. Участь у робочому візиті Миколи Азарова до Угорщини 28-29 березня взяв і голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида.
Україна та Угорщина мають намір надавати гранти на взаємне навчання студентів у своїх вузах. Також в Україні проведуть Дні угорської культури, і, відповідно, Дні української – в Угорщині. Угорські високопосадовці наголосили, що підтримують євроінтеграційні прагнення нашої держави
За результатами зустрічі сторони домовились розширити існуючи транспортні коридори у прикордонних регіонах обох країн.
Для закарпатців ці домовленості особливо актуальні, адже наш регіон має кілька кордонів з Угорщиною:
– Це розбудова інфраструктури переходів, продовження об’їзної дороги Берегова, об’єднання її з автобаном, що підходить до Берегшурань в Угорщині. Щодо КПП «Лужанка-Берегшурань» розглядатиметься також можливість зробити цей пункт пропуску вантажним, бо сьогодні вищезгадану ділянку перетинають тільки легкові авто. Ці питання на часі, - наголосив Олександр Ледида. – Також дуже важливим є модернізація переходу Чоп-Загонь, адже давно існує проблема розширення пропускної спроможності цього кордону, бо міст, котрий пов’язує країни сьогодні – занадто вузький.  
Прес-центр ОДА
Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)