Кві 01

alt alt

Понеділкову нараду про підсумки роботи за І квартал та завдання на ІІ квартал голова Тячівської державної адміністрації І.В.Бринзяник провів з усіма працівниками державної адміністрації. У роботі наради взяли участь заступники голови: Василь Каганець, Василь Буга, Федір Стан, Володимир Бодак, керівник апарату Дмитро Онуфрій, голова районної ради Михайло Данилюк. Відтак голова адміністрації Іван Васильович наголосив на важливості виконання функціональних обов’язків кожного працівника, адже від роботи адміністрації формується громадська думка про виконавчу гілку владу.
Детальніше про виконавську та трудову дисципліну, виконання показників інформував керівник апарату Дмитро Онуфрій. Звітувалися: начальник управління економічного розвитку і торгівлі Богдан Макусій, начальник управління агропромислового розвитку Юрій Опріш, начальник відділу культури Василь Гудак та ін.
Згідно обговорених питань головою адміністрації дано вказівки та доручення.
Відділ з питань внутрішньої політики апарату державної адміністрації
Друк PDF

Розробка сайту - RED WEB DESIGN (Соловйов Михайло)